nase

Neus

De categorie „Neus” omvat instrumenten, wegwerpmaterialen en verzorgings- en meetartikelen voor nasale toepassingen, van specula en zuighulpen tot tampons en toedienhulpen. Deze producten ondersteunen diagnostiek, behandeling, hygiëne en organisatorische processen en kenmerken zich door nauwkeurige verwerking en, waar nodig, steriele verpakking.

123 Produkte

Filter

Adler Pharma Kaliumbichromicum D12 250 mg Tabletten nr. 27

Regulärer Preis Ab 12,14 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 12,14 €
Ab 10,03 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,06 €/St)
Zum Produkt

hysan neusspray 10 ml - Xylometazoline 1 mg/ml neusspray oplossing voor volwassenen en schoolkinderen

Regulärer Preis 5,18 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 5,18 €
4,28 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,52 €/Milliliter)
Zum Produkt

tetesept Cold Spray Natriumchloride Isotone Oplossing Spray 1 st.

Regulärer Preis 7,68 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 7,68 €
6,35 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (384,00 €/l)

PFLÜGER Nr. 4 Kaliumchloratum D6 bolletjes 4 g

Regulärer Preis 9,63 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 9,63 €
7,96 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (481,50 €/kg)
Zum Produkt

Wick Nasivin neusdruppels voor kinderen 0,025% oxymetazoline 10 ml

Regulärer Preis 9,83 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 9,83 €
8,12 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,98 €/Milliliter)
Zum Produkt

Rhinoclir Baby & Kind neusspoeling steriel isotone Ringeroplossing 100 ml

Regulärer Preis 17,42 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 17,42 €
14,40 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (174,20 €/l)

1 Gesamtbewertungen

Otriven zeewater met eucalyptus neusspray 20 ml

Regulärer Preis 6,62 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 6,62 €
5,47 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (331,00 €/l)
Zum Produkt

Alleosal 20 vet 10x2 ml

Regulärer Preis 23,52 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 23,52 €
19,44 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1.176,00 €/l)
Zum Produkt

Pflügerplex Lemna 322 H Tabletten 100 st (Teucrium marum, Thuja occidentalis, Sanguinaria canadensis)

Regulärer Preis 14,13 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 14,13 €
11,68 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,14 €/St)
Zum Produkt

nasic pure neusspray 10 ml xylometazoline + 5% dexpanthenol

Regulärer Preis 12,80 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 12,80 €
10,58 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,28 €/Milliliter)
Zum Produkt

SAP02 Sinolpan forte 200 mg maagsapresistente zachte capsules 21 stuks

Regulärer Preis 10,95 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 10,95 €
9,05 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,52 €/Stück)
Zum Produkt

Sinupret sap 100 ml - kruidengeneesmiddel bij verkoudheid

Regulärer Preis 17,24 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 17,24 €
14,25 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,17 €/Milliliter)
Zum Produkt

WEL01 Sinudoron druppels 50 ml homeopathie sinus sinussen

Regulärer Preis 32,34 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 32,34 €
26,73 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,65 €/Milliliter)
Zum Produkt

GSK-Gebro Otrivin 0,05% neusspray 10 ml zonder conserveermiddelen voor rhinitis

Regulärer Preis 12,96 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 12,96 €
10,71 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,30 €/Milliliter)
Zum Produkt

Osanit 5 g koude korrels D3, homeopathisch voor baby's en kinderen, suikervrij

Regulärer Preis 14,52 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 14,52 €
12,00 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (2,90 €/Gramm)

Biochemie Pflüger nr. 27 Kalium bichromicum D6 tabletten 100 stuks

Regulärer Preis Ab 5,69 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 5,69 €
Ab 4,70 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,06 €/St)
Zum Produkt

Audispray Adult zeewater 1000 mg spray (hypertoon) 50 ml medisch hulpmiddel

Regulärer Preis 15,15 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 15,15 €
12,52 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (303,00 €/l)
Zum Produkt

ratiopharm ratioSoft plus dexpanthenol neusspray 10 ml (0,5/50 mg/ml) voor kinderen van 2-6 jaar zonder conserveermiddelen

Regulärer Preis 12,75 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 12,75 €
10,54 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,28 €/Milliliter)
Zum Produkt

Pflügerplex Kalium bichromicum 323 homeopathisch geneesmiddel voor chronische sinusitis en chronische rhinitis

Regulärer Preis 14,13 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 14,13 €
11,68 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,14 €/St)
Zum Produkt

JAC01 Similasan bolletjes tegen verkoudheid nr.1 homeopathisch 15 g

Regulärer Preis 20,80 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 20,80 €
17,19 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,39 €/Gramm)
Zum Produkt

Snup Acute Neusspray 0.1% (xylometazoline) 15 ml decongestivum voor rhinitis

Regulärer Preis 11,39 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 11,39 €
9,41 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,76 €/Milliliter)
Zum Produkt

Baby-Frank® neusspray met siliconen opzetstuk, 1 st.

Regulärer Preis 3,87 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 3,87 €
3,20 € exkl. MwSt.
Zum Produkt

Hevert Sinusitis Tabletten, 300 stuks.

Regulärer Preis 74,72 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 74,72 €
61,75 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,25 €/St)
Zum Produkt

WALA Bulbus olfactorius Gl D15 Bulbus olfactorius bovis Ampullen, 10 x 1 ml

Regulärer Preis 31,34 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 31,34 €
25,90 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (31,34 €/l)

neus

Toepassingsgebieden en klinische toepassingen

Producten in de categorie neus dekking van onderzoek, diagnostiek, therapie en hygiëne. Typische toepassingsgebieden zijn onder meer kleinere endoscopische of handmatige onderzoeken van de neusholte, het nemen van neus- of nasofaryngeale uitstrijkjes voor microbiologische diagnostiek, het stoppen van bloedingen en tamponades na procedures, en het hygiënisch afzuigen van secreties. In het dagelijks leven ondersteunen steriele en wegwerpproducten veilige processen en minimaliseren kruisbesmetting.

Typische productsoorten

Zowel instrumenten als verbruiksartikelen vindt u in deze categorie. Het aanbod varieert van herbruikbare onderzoeksinstrumenten tot steriele wegwerpartikelen:

  • Neusspecula en neusloepen voor inspectie
  • Zuigkatheter en neusaspirator voor secretiebeheer
  • Neustampons, neustamponsponzen en pluggen voor tamponade
  • Nasofaryngeale uitstrijkjes en bemonsteringssets
  • Wegwerpapplicators, sprays en wegwerphandschoenen voor hygiënische processen
  • Instrumenten met latexvrije of steriele versies

Materiaaleigenschappen en kwaliteit

Belangrijke eigenschappen zijn steriliteit, latexvrije materialen, atraumatische tips en maatvaste vulling voor tamponades. Diagnostische producten zijn vaak CE-gemarkeerd en geoptimaliseerd voor een veilige monsterafname. Herbruikbare instrumenten zijn gemakkelijk te desinfecteren en ontworpen voor herhaald gebruik.

Gebruik in de dagelijkse praktijk

De juiste productselectie vereenvoudigt processen: nauwkeurige neusspecula's verbeteren de zichtbaarheid, gestandaardiseerde uitstrijkjessystemen verhogen de reproduceerbaarheid van monsters en steriele verpakkingen maken gecontroleerde hemostase mogelijk. Wegwerpartikelen verminderen de schoonmaakinspanning en het risico op infectie, terwijl robuuste verbruiksartikelen de efficiëntie van onderzoeken en procedures verhogen.

Eigenschappen en aankoopcriteria

Bij aankoop van artikelen voor de neus Er moet rekening worden gehouden met steriliteit, materiaalcompatibiliteit (bijvoorbeeld latexvrij), verpakkingsgrootte, kant-en-klare sets en gebruiksvriendelijkheid. Let ook op de juiste maten en atraumatische uitvoeringen voor verschillende indicaties.