Marke / Hersteller
Nordmark Arzneimittel GmbH
252 Produkte
Aleve filmomhulde tabletten 200 mg naproxen, 24 stuks Pijnstiller
Regulärer Preis
14,27 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
14,27 €
11,79 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,59 €/Stück)
Lasea lavendelolie capsules kruidengeneesmiddel voor nerveuze rusteloosheid
Regulärer Preis
Ab 13,21 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 13,21 €
Ab 10,92 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,94 €/St)
Dolortriptan tabletten voor de acute behandeling van migraine
Regulärer Preis
9,76 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
9,76 €
8,07 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(4,88 €/St)
Aspirine Protect 100 mg filmomhulde tabletten 60 tabletten met acetylsalicylzuur - anti-bloedplaatjes
Regulärer Preis
10,71 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
10,71 €
8,85 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,18 €/Stück)
Agnus castus AL monnikspeper extract tabletten
Regulärer Preis
Ab 13,94 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 13,94 €
Ab 11,52 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,23 €/St)
Pantogar capsules 300 capsules - geneesmiddel voor diffuse haaruitval
Regulärer Preis
97,47 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
97,47 €
80,55 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,32 €/Stück)
1A Pharma Naproxen 250 mg filmomhulde tabletten
Regulärer Preis
10,24 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
10,24 €
8,46 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,51 €/St)
REC02 Nurofen Rapid 400 mg zachte capsules 40 stuks Pijnstiller
Regulärer Preis
28,17 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
28,17 €
23,28 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,70 €/Stück)
Neurexan tabletten homeopathisch geneesmiddel 50 stuks
Regulärer Preis
Ab 15,13 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 15,13 €
Ab 12,50 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,30 €/St)
Antistax filmomhulde tabletten 360 mg, 90 stuks, aderverwijderaar met extract van rode wijnbladeren
Regulärer Preis
52,37 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
52,37 €
43,28 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,58 €/Stück)
Laxans AL omhulde tabletten voor kortdurend gebruik
Regulärer Preis
10,91 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
10,91 €
9,02 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,11 €/St)
Adrisin ad us. vet. homeopathisch geneesmiddel tabletten 301,5 mg 500 stuks
Regulärer Preis
83,67 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
83,67 €
69,15 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,17 €/St)
RESTAXIL 5-voudig actief complex druppels 30 ml homeopathisch geneesmiddel
Regulärer Preis
35,82 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
35,82 €
29,60 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1.194,00 €/l)
Sanova Asmoken tabletten 1,5 mg, 100 stuks, stoppen met roken
Regulärer Preis
197,90 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
197,90 €
163,55 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,98 €/Stück)
ASS AL Acetylsalicylzuur 100 mg tabletten 1 verpakking
Regulärer Preis
Ab 1,51 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 1,51 €
Ab 1,25 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,03 €/St)
Hevert Vitamine B12 Depot, 10 ampullen
Regulärer Preis
19,26 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
19,26 €
15,92 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,93 €/St)
Traumeel LT ad us. dierenarts. homeopathisch injecteerbaar geneesmiddel 5 ml ampullen 50 stuks
Regulärer Preis
137,52 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
137,52 €
113,65 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(550,08 €/l)
Zeel ad us. dierenarts. homeopathisch geneesmiddel ampullen 50 x 5 ml subcutaan
Regulärer Preis
173,31 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
173,31 €
143,23 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(693,24 €/l)
Neradin tabletten 40 st. Homeopathisch geneesmiddel voor seksuele zwakte
Regulärer Preis
54,40 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
54,40 €
44,96 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,36 €/Stück)
Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml Geneesmiddel tegen een opgeblazen gevoel en winderigheid
Regulärer Preis
38,61 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
38,61 €
31,91 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,04 €/Milliliter)
Zeel ad ons vet 100 St
Regulärer Preis
23,37 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
23,37 €
19,31 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,23 €/St)
Aqualibra Filmomhulde Tabletten 60 Capsules - Geneesmiddel tegen urineweginfecties, vanaf 12 jaar
Regulärer Preis
31,24 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
31,24 €
25,82 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,52 €/Stück)
Nurofen orodispergeerbare tabletten 200 mg ibuprofen citroen 12 stuks voor adolescenten
Regulärer Preis
11,45 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
11,45 €
9,46 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,95 €/Stück)
Omacor 1000 mg capsules Geneesmiddel om triglyceriden te verlagen
Regulärer Preis
115,99 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
115,99 €
95,86 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,16 €/St)








































