4573 Produkte
FilterKeratisal 6 vet 20 ml
Regulärer Preis
11,71 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
11,71 €
9,68 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(585,50 €/l)
Revet H 3A zalf 10 g
Regulärer Preis
18,16 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
18,16 €
15,01 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1.816,00 €/kg)
Dr Junghans Vingerknuffel OP Latex Maat 5 Wegwerpvingerknuffel 100 stuks
Regulärer Preis
3,48 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
3,48 €
2,88 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,03 €/St)
Pure Encapsulations B-Complex Plus Capsules 120 Capsules - Hoge dosis B-vitaminen met Methylcobalamine & Metafolin®
Regulärer Preis
74,79 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
74,79 €
61,81 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,62 €/St)
Rhinomer Plus neusspray hypertonisch 2,2% zeewater doseerspray 20 ml
Regulärer Preis
7,85 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
7,85 €
6,49 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(392,50 €/l)
Eucerin Oil Control Getinte Gezichtszonnebrandcrème SPF 50+ 50 ml voor de vette, onzuivere huid
Regulärer Preis
27,94 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
27,94 €
23,09 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(558,80 €/l)
Biochemie Pflüger nr. 24 Arsenum iodatum D6 Tabletten 250 mg
Regulärer Preis
Ab 5,69 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 5,69 €
Ab 4,70 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,06 €/St)
Tena Lady Discreet Extra Plus incontinentieverbanden, 96 stuks
Regulärer Preis
Ab 16,52 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 16,52 €
Ab 13,65 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,03 €/St)
TENA Silhouette Plus Noir incontinentiebroekjes M 9 stuks
Regulärer Preis
21,57 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
21,57 €
17,83 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(2,40 €/St)
Tena Lady Discreet Maxi Incontinentieverbanden, 144 st.
Regulärer Preis
Ab 16,94 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 16,94 €
Ab 14,00 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,41 €/St)
MoliCare Premium Mobile 8 druppels wegwerpluier XL, 56 st.
Regulärer Preis
Ab 39,95 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
Ab 39,95 €
Ab 33,02 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(2,85 €/St)
Tannaline tabletten 1 pak
Regulärer Preis
12,91 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
12,91 €
10,67 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,65 €/St)
Frontline Spot On Hond 20-40 kg Fipronil pipetten 3 stuks
Regulärer Preis
39,08 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
39,08 €
32,30 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(13,03 €/St)
FRONTLINE Tri-Act Spot-on voor honden 10-20 kg 6 pipetten
Regulärer Preis
72,04 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
72,04 €
59,54 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(3,60 €/kg)
Neydil 64 Revit D4 dierenarts injectie ampullen 5 x 2 ml
Regulärer Preis
78,03 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
78,03 €
64,49 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(39,02 €/l)
ECO01 Skinsept zuiver huiddesinfectiemiddel 500 ml, alcoholische oplossing voor huiddesinfectie vóór operaties en injecties
Regulärer Preis
14,31 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
14,31 €
11,83 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,03 €/Milliliter)
Dr Böhm Damiana 225 mg filmomhulde tabletten 60 stuks Geneesmiddelen voor vrouwen
Regulärer Preis
41,70 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
41,70 €
34,46 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,70 €/Stück)
Hansaplast actieve pleisters capsaïcine 48 mg extra dun nek schouder
Regulärer Preis
8,99 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
8,99 €
7,43 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(4,50 €/Stück)
SIG01 Vertirotravel reisziekte sublinguale tabletten 50 mg dimenhydrinaat 4 stuks
Regulärer Preis
5,38 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
5,38 €
4,45 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(1,35 €/Stück)
Bronchostop Acute Druppels 100 ml hoestdrank op basis van kruiden met tijm en sleutelbloem
Regulärer Preis
25,02 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
25,02 €
20,68 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,25 €/Milliliter)
Weleda Skin Repair Intensive Cure Ampullen, 7 stuks (5,6 ml)
Regulärer Preis
14,80 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
14,80 €
12,23 €
exkl. MwSt.
Weleda Coldcream Gezichtscrème, 30 ml
Regulärer Preis
10,09 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
10,09 €
8,34 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,34 €/l)
Weleda Natuurwijsheid Mijn Nacht Capsules, 46 st.
Regulärer Preis
30,52 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
30,52 €
25,22 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(0,66 €/St)
WALA Agropyron Inject Ampullen, 10 x 1 ml
Regulärer Preis
31,45 €
Regulärer Preis
0,00 €
Verkaufspreis
31,45 €
25,99 €
exkl. MwSt.
Einzelpreis
(31,45 €/l)










































