Marke / Hersteller

Nordmark Arzneimittel GmbH

252 Produkte

Zum Produkt

Aleve filmomhulde tabletten 200 mg naproxen, 24 stuks Pijnstiller

Regulärer Preis 14,27 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 14,27 €
11,79 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,59 €/Stück)

Lasea lavendelolie capsules kruidengeneesmiddel voor nerveuze rusteloosheid

Regulärer Preis Ab 13,21 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 13,21 €
Ab 10,92 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,94 €/St)
Zum Produkt

Dolortriptan tabletten voor de acute behandeling van migraine

Regulärer Preis 9,76 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 9,76 €
8,07 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (4,88 €/St)
Zum Produkt

Aspirine Protect 100 mg filmomhulde tabletten 60 tabletten met acetylsalicylzuur - anti-bloedplaatjes

Regulärer Preis 10,71 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 10,71 €
8,85 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,18 €/Stück)

1 Gesamtbewertungen

Agnus castus AL monnikspeper extract tabletten

Regulärer Preis Ab 13,94 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 13,94 €
Ab 11,52 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,23 €/St)
Zum Produkt

Pantogar capsules 300 capsules - geneesmiddel voor diffuse haaruitval

Regulärer Preis 97,47 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 97,47 €
80,55 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,32 €/Stück)
Zum Produkt

1A Pharma Naproxen 250 mg filmomhulde tabletten

Regulärer Preis 10,24 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 10,24 €
8,46 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,51 €/St)
Zum Produkt

REC02 Nurofen Rapid 400 mg zachte capsules 40 stuks Pijnstiller

Regulärer Preis 28,17 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 28,17 €
23,28 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,70 €/Stück)

Neurexan tabletten homeopathisch geneesmiddel 50 stuks

Regulärer Preis Ab 15,13 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 15,13 €
Ab 12,50 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,30 €/St)
Zum Produkt

Antistax filmomhulde tabletten 360 mg, 90 stuks, aderverwijderaar met extract van rode wijnbladeren

Regulärer Preis 52,37 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 52,37 €
43,28 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,58 €/Stück)
Zum Produkt

Laxans AL omhulde tabletten voor kortdurend gebruik

Regulärer Preis 10,91 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 10,91 €
9,02 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,11 €/St)
Zum Produkt

Adrisin ad us. vet. homeopathisch geneesmiddel tabletten 301,5 mg 500 stuks

Regulärer Preis 83,67 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 83,67 €
69,15 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,17 €/St)
Zum Produkt

1 Gesamtbewertungen

RESTAXIL 5-voudig actief complex druppels 30 ml homeopathisch geneesmiddel

Regulärer Preis 35,82 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 35,82 €
29,60 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1.194,00 €/l)
Zum Produkt

Sanova Asmoken tabletten 1,5 mg, 100 stuks, stoppen met roken

Regulärer Preis 197,90 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 197,90 €
163,55 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,98 €/Stück)

ASS AL Acetylsalicylzuur 100 mg tabletten 1 verpakking

Regulärer Preis Ab 1,51 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis Ab 1,51 €
Ab 1,25 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,03 €/St)
Zum Produkt

Hevert Vitamine B12 Depot, 10 ampullen

Regulärer Preis 19,26 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 19,26 €
15,92 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,93 €/St)
Zum Produkt

Traumeel LT ad us. dierenarts. homeopathisch injecteerbaar geneesmiddel 5 ml ampullen 50 stuks

Regulärer Preis 137,52 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 137,52 €
113,65 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (550,08 €/l)
Zum Produkt

Zeel ad us. dierenarts. homeopathisch geneesmiddel ampullen 50 x 5 ml subcutaan

Regulärer Preis 173,31 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 173,31 €
143,23 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (693,24 €/l)
Zum Produkt

Neradin tabletten 40 st. Homeopathisch geneesmiddel voor seksuele zwakte

Regulärer Preis 54,40 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 54,40 €
44,96 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,36 €/Stück)
Zum Produkt

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml Geneesmiddel tegen een opgeblazen gevoel en winderigheid

Regulärer Preis 38,61 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 38,61 €
31,91 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,04 €/Milliliter)
Zum Produkt

Zeel ad ons vet 100 St

Regulärer Preis 23,37 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 23,37 €
19,31 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,23 €/St)
Zum Produkt

Aqualibra Filmomhulde Tabletten 60 Capsules - Geneesmiddel tegen urineweginfecties, vanaf 12 jaar

Regulärer Preis 31,24 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 31,24 €
25,82 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,52 €/Stück)
Zum Produkt

Nurofen orodispergeerbare tabletten 200 mg ibuprofen citroen 12 stuks voor adolescenten

Regulärer Preis 11,45 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 11,45 €
9,46 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (0,95 €/Stück)
Zum Produkt

1 Gesamtbewertungen

Omacor 1000 mg capsules Geneesmiddel om triglyceriden te verlagen

Regulärer Preis 115,99 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 115,99 €
95,86 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (1,16 €/St)