dimethylsulfoxid-dmso

Dimetylosulfoxyd (DMSO)

Kategoria Dimetylosulfotlenek (DMSO) obejmuje wysokiej czystości roztwory DMSO w różnych stężeniach i formach podania oraz odpowiedni sprzęt do aplikacji i sprzęt ochronny. Produkty są zazwyczaj używane jako rozpuszczalniki i wzmacniacze przenikania w zastosowaniach lokalnych i procesach laboratoryjnych, wspierają diagnostykę i przygotowanie do leczenia oraz promują bezpieczne, powtarzalne procedury pracy.

 

8 Produkte

Filter
Zum Produkt

3 Gesamtbewertungen

Dimetylosulfotlenek (DMSO) 99,9% 100 ml Ph. Eur. farmaceutycznie czysty butelka z bursztynowego szkła

Regulärer Preis 18,50 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 18,50 €
15,04 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (185,00 €/l)
Zum Produkt

2 Gesamtbewertungen

Artemisia Annua DMSO nalewka bezalkoholowa 30 g/2 g na 100 ml, 100 ml

Regulärer Preis 45,14 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 45,14 €
36,70 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (451,40 €/l)
Zum Produkt

2 Gesamtbewertungen

Dimetylosulfotlenek (DMSO) 70% roztwór (Ph. Eur.) butelka ze szkła oranżowego 150 ml

Regulärer Preis 14,98 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 14,98 €
12,19 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (99,87 €/l)
Zum Produkt

1 Gesamtbewertungen

Dimetylosulfotlenek (DMSO) 99,9% Ph. Eur. Butelka z bursztynowego szkła 1000 ml

Regulärer Preis 67,08 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 67,08 €
54,54 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (67,08 €/l)
Zum Produkt

1 Gesamtbewertungen

Dimetylosulfotlenek (DMSO) 99,9% Ph. Eur. roztwór 250 ml bursztynowe szkło

Regulärer Preis 23,10 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 23,10 €
18,77 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (92,40 €/l)
Zum Produkt

DMSO dimetylosulfotlenek 99,9% (Ph. Eur.) farmaceutycznie czysty bursztynowa szklana butelka 500 ml

Regulärer Preis 41,57 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 41,57 €
33,80 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (83,14 €/l)
Zum Produkt

Dimetylosulfotlenek (DMSO) 99,9% Ph. Eur. Roztwór w butelce z zakraplaczem HDPE 100 ml

Regulärer Preis 13,83 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 13,83 €
11,24 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (138,30 €/l)
Zum Produkt

1 Gesamtbewertungen

Bengalrosa 10% roztwór z DMSO 10% Ph. Eur. 50 ml

Regulärer Preis 34,61 €
Regulärer Preis 0,00 € Verkaufspreis 34,61 €
28,14 € exkl. MwSt.
Einzelpreis (692,20 €/l)

Sulfotlenek dimetylu (DMSO)

Obszary zastosowań i sytuacje zastosowań

Sulfotlenek dimetylu (DMSO) to wszechstronny rozpuszczalnik i nośnik stosowany w środowiskach laboratoryjnych i praktycznych na etapach przygotowania, jako rozpuszczalnik składników aktywnych oraz jako pomoc w procesach badania i pobierania próbek. Typowe sytuacje zastosowań obejmują rozpuszczanie substancji przed procedurami analitycznymi, zastosowanie jako składnika do kriokonserwacji w procesach hodowli komórkowych oraz produkcja rozcieńczeń i rozpuszczalników do procedur testowych. Dobre działanie rozpuszczalnikowe i właściwości higroskopijne sprawiają, że DMSO jest często stosowaną substancją chemiczną w procesach organizacyjnych i technicznych.

Dostępne typy produktów

W tej kategorii znajdziesz różne formy dawkowania i stopnie czystości Sulfotlenek dimetylu (DMSO), dostosowane do różnych celów. Wybór sięga od wysoce czystego, bezwodnego DMSO, przez sterylne rozpuszczalniki, po pojemniki o różnych objętościach i formach opakowań.

  • Czysty DMSO (różne stopnie czystości, np. jakość ACS/USP)
  • Roztwory i mieszaniny DMSO
  • Wypełnienia sterylne i bezwodne
  • Butelki, kanistry i pojemniki laboratoryjne o różnych pojemnościach

Jakość, bezpieczeństwo i obsługa

Przy wyborze decydujące znaczenie mają cechy jakościowe, takie jak czystość, zawartość wody i udokumentowane specyfikacje Sulfotlenek dimetylu (DMSO). Produkty są dostarczane zgodnie z odpowiednimi normami chemicznymi i zazwyczaj są dostarczane z kartami charakterystyki i informacjami dotyczącymi przechowywania. Bezpieczne postępowanie obejmuje odpowiedni sprzęt ochronny, unikanie skażenia i odpowiednie środki przechowywania w celu utrzymania integralności rozpuszczalnika.

Korzyści w przepływie pracy

DMSO wspiera wydajne procesy dzięki swoim silnym właściwościom rozpuszczalnikowym i kompatybilności z wieloma substancjami. Stosowanie odpowiednich rozmiarów opakowań i poziomów czystości przyczynia się do niezawodności procesu i minimalizuje ilość pracy wymaganej do przygotowania, analizy i przechowywania próbek.

Producenci i sprawdzeni dostawcy

Oprócz informacji dotyczących konkretnych produktów dostępne są rozwiązania i pojemniki takich producentów, jak Merck, Sigma-Aldrich i AppliChem, które oferują różne specyfikacje i rozmiary opakowań. Wybór opiera się na wymaganych wymaganiach dotyczących czystości, dokumentach bezpieczeństwa i potrzebach przetwarzania.